Producenci
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew na konto bankowe - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci również w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Płatności prosimy kierować na poniższe dane:

ING Bank Śląski S.A.
36 1050 1748 1000 0092 0238 2348

F.H.U.VAGMA Sylwester Borowski
59-220 Legnica ul Kartuska 65/8

  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru, forma płatności umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia.Ta metoda wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych form płatności.
  • Przelew natychmiastowy - płatność elektroniczna, wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Shoper do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

 

Płatności Shoper

 

 

Formy, koszty i czas dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Paczkomaty tania i wygodna opcja dostawy, odbierasz paczkę w dogodnej chwili.

» koszty i czas dostawy

 

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Będziemy na bieżąco Cię informować o postępie naszych prac.

» czas realizacji zamówienia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl