Producenci
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Będziemy na bieżąco Cię informować o postępie naszych prac.

 

Przygotowanie Zamówienia + Czas Dostawy = Termin Otrzymania Paczki

  • Przygotowanie Zamówienia wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności.
  • Czas Dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dokładamy wszelkich starań aby wybrane przez Ciebie produkty zostały przekazane do wysyłki w przeciągu 24 godzin (dni robocze) od momentu:

  • zaksięgowania płatności (przedpłata na konto bankowe)
  • potwierdzenia o wpłacie (z systemu szybkich płatności elektornicznych)
  • złożenia zamówienia (za pobraniem)

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy również wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży, poinformujemy Cię o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

 

Formy płatności

Przelew natychmiastowy - płatność elektroniczna, najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - forma płatności umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Formy, koszty i czas dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Paczkomaty tania i wygodna opcja dostawy, odbierasz paczkę w dogodnej chwili.

» koszty i czas dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl