O marce Sevimat

27 listopada, 2015

Sevimat jest marką internetową, która powstała z myślą o małych i średnich firmach, zarówno tych o ugruntowanej pozycji na rynku jak i tych mniejszych, takich które dopiero rozwijają swój biznes. Firm, które poszukują zaufanego partnera w dostarczaniu im wysokiej jakości wyselekcjonowanych produktów niezbędnych do prowadzenia usług.

Dzięki bezpośredniej współpracy oferowany asortyment jest oryginalny i fabrycznie nowy, ponieważ pochodzi bezpośrednio od producenta.

Zamówienia można składać we wszystkie dni tygodnia za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie oraz przez serwis Allegro.

Wykorzystaj nasz cennik Max20, ponieważ tylko wtedy skorzystasz z najlepszej oferty cenowej. Jeżeli jeszcze nie wysłaliśmy go na Twoją skrzynkę pocztową koniecznie skontaktuj się z nami lub zapisz się do newslettera.

Złóż zamówienie  →  Wybierz płatność i dostawę  →  Czekaj na przesyłkę

Wysyłki realizujemy za pośrednictwem profesjonalnych i sprawdzonych firm kurierskich, takich jak Inpost i Dhl. Naszymi partnerami są firmy stolarskie, meblarskie, firmy działające w branży budowlanej, metalowej i motoryzacyjnej oraz prywatni odbiorcy.

Ofertę wzbogacamy o produkty sprawdzonych marek, między innymi: INDASA, SIA, CHEMOLAN, PATTEX, VIDARON, FISCHER, NOVOL, KLINGSPOR. Produkty te z powodzeniem są wykorzystywane od wielu lat przez fachowców danej branży.

Odwiedź nasz profil w serwisie Allegro >>


Właścicielem marki Sevimat jest F.H.U. VAGMA Sylwester Borowski z siedzibą w Legnicy, NIP 6911329133 z wpisem do ewidencji CEIDG.