Krążki ścierne Sia Abrasives

3 grudnia, 2015

Krążki ścierne Sia AbrasivesSIA ABRASIVES Szwajcarski producent materiałów ściernych, który zalicza się do jednego z trzech największych na świecie producentów nasypowych materiałów ściernych i zaawansowanych technologii szlifowania.

Firma projektuje i wytwarza materiały ścierne oraz kompletne systemy szlifowania dla branży drzewnej, metalowej i samochodowej. W swojej ofercie posiada między innymi materiały ścierne do elektronarzędzi. włókniny i gąbki ścierne. Podczas produkcji stosuje innowacyjne rozwiązania co przekłada się na doskonałą jakość wytwarzanych materiałów.

Sia materiały ścierne


Krążki ścierne na rzep SIA

Krążki z serii Blue Line o średnicy 150 mm, przeznaczone zarówno do szlifierek orbitalnych jak i do szlifowania ręcznego. Rzep pozwala na bardzo wygodne przyczepianie i odczepianie dysku. Wykonane z najwyższej jakości materiałów co przekłada się na bardzo wysoką wydajność i komfort pracy.

 


Krążki ścierne Sia Blue LineKrążki ścierne na rzep Sia Blue Line

Do szlifowania drewna, kompozytów, powierzchni lakierowanych, szpachlówek. Przeznaczone do zastosowań w przemyśle drzewnym i meblarskim, motoryzacyjnym przez warsztaty blacharsko – lakiernicze oraz w budownictwie.

›  Odporne na zapychanie się
›  Do szlifowania na sucho
›  Najwyższa jakość